Biuro rachunkowe z Gdyni – O nas

Profesjonalna księgowość dla przedsiębiorców i organizacji pozarządowych

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem i mocno ugruntowaną pozycją w sferze usług księgowych i finansowych. Prowadzenie księgowości przez firmę zewnętrzną to coraz częściej wybierana możliwość przez przedsiębiorców, gdyż korzystnie wpływa na obniżenie kosztów działalności oraz jej bezpieczeństwo.

Dzięki naszej fachowej pomocy w zakresie rozliczeń podatkowych oraz prowadzenia rachunkowości, mogą Państwo w pełni skoncentrować się na kluczowych obszarach działalności swojej firmy. Weryfikujemy wszystkie dostarczone do nas dane i dokumenty księgowe, ponieważ uważamy że jest to niezbędne przy stale zmieniających się przepisach prawnych i podatkowych. Nasze usługi oferujemy zarówno przedsiębiorcom, jak również fundacjom i stowarzyszeniom.

Nasi najstarsi klienci są już z nami prawie 20 lat! Nasz profesjonalizm został już wielokrotnie pozytywnie zweryfikowany podczas szczegółowych kontroli urzędów skarbowych, ZUS-u, Urzędu Marszałkowskiego, czy też innych instytucji. Trzon naszych klientów stanowią Klienci, którzy trafili do nas z polecenia innych zadowolonych Klientów, a to nasza najlepsza wizytówka.

Jeśli nawiążą Państwo współpracę z naszą firmą, nie będą musieli Państwo martwić się o kwestie związane z prowadzeniem księgowości. Ograniczymy do minimum kontakty z Urzędem Skarbowym i ZUS-em. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą naszej gdyńskiej firmy – zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza zamieszczonego na naszej stronie.

 

IMG_8199

IMG_8211

biuropodatkowebalance.pl